Opava: Ministerské dotace pomohou s opravou památek

01.08.2023 16:14 | Tisková zpráva

Ministerstvo kultury České republiky v polovině července definitivně rozhodlo, že uvolní finanční prostředky na obnovu kulturních památek na Opavsku v rámci programu „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností“.

Opava: Ministerské dotace pomohou s opravou památek
Foto: liberix.cz
Popisek: Opava

Pro letošní rok mohli příjemci získat 605 tisíc korun. Resort kultury nakonec mezi příjemce rozdělil celou plánovanou alokovanou částku pro opavský správní obvod. Stát tak dlouhodobě pomáhá s obnovou kulturních památek v naší části kraje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Chatky na stromě a solární lavičky, Kemp Stříbrný rybník otevřel novou sezonu

7:17 Hradec Králové: Chatky na stromě a solární lavičky, Kemp Stříbrný rybník otevřel novou sezonu

Se začátkem tohoto měsíce přišlo i zahájení nové sezony do Kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové, k…