Orlová: Prostranství U Moravy se bude upravovat

08.04.2017 18:36 | Zprávy

Výstavba nového náměstí, která začala v prosinci loňského roku, by měla trvat 22 měsíců. To je poměrně dlouhá doba, po kterou bude občanům města prostor centrálního náměstí citelně chybět. Nejen pro příležitostné shromažďování k celoměstským akcím typu silvestrovský ohňostroj nebo konání farmářských trhů, ale i pro běžné posezení rodičů s dětmi, maminek s kočárky a podobně.

Orlová: Prostranství U Moravy se bude upravovat
Foto: wikipedia
Popisek: Orlová

Vedení města se proto rozhodlo upravit nedaleké veřejné prostranství u Moravy jako prostor náhradního náměstí po dobu výstavby a věří, že občané přivítají možnost posedět si v pěkném, upraveném, kulturním prostředí při volnočasových aktivitách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Předsedkyně

Jste jedinou úspěšnou komunistickou političkou. Opravdu se už nebudete ucházet o post předsedkyně strany? A v politice zůstanete nebo počkáte až vám skončí mandát a taky skončíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň pronajme prostory společnosti Možnosti tu jsou

20:36 Plzeň pronajme prostory společnosti Možnosti tu jsou

Město Plzeň pronajme své nebytové prostory v domě v ulici Bedřicha Smetany 7 organizaci Možnosti tu …