Otázka zní: Proč by se lidé nedokázali k sobě chovat slušně třeba i týden (měsíc…) ? Většina by to asi zvládla, takže proč to nezkusit? Vhodný termín pro různá předsevzetí je většinou 1. leden. Buďme skromní a zkusme zatím jen týden: od 1. ledna do 7. ledna 2017. Zaveďme „Týden slušnosti„: doma, na ulici, v práci, v obchodě, v ordinaci, prostě všude.
Bude-li mít akce byť jen částečný úspěch, zlepší se nálada ve společnosti, ušetří se peníze za policii, za soudy, za vězení a podobně. Člověk k člověku bude mít blíž, lidem bude lépe.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV