Ostrava: Bezpečnost je prioritou občanů i radnice

29.06.2016 12:28 | Zprávy
autor: PV

Slibuji na svou čest a svědomí, že budu řádným a ukázněným strážníkem Městské policie Ostrava... Slavnostním „Slibuji!“ přijalo 28. června na sebe tento závazek dalších 21 městských policistů – osm žen a třináct mužů. Své odhodlání chránit práva občanů a veřejný pořádek stvrdili následně podáním ruky primátorovi Tomáši Macurovi.

Ostrava: Bezpečnost je prioritou občanů i radnice
Foto: Ostrava.cz
Popisek: Ostrava

Slavnostního aktu v prostorách Radnice města Ostravy se zúčastnili rodinní příslušníci nových strážníků, zástupci vedení Městské policie Ostrava v čele s ředitele Zdeňkem Harazimem a další. Spolu s novými absolventy tříměsíčního rekvalifikačního kurzu slouží v současné době na území města Ostravy 688 strážníků. Cílový stav Městské policie Ostrava činí aktuálně 715 mužů a žen. K jeho dosažení přiblíží MPO 18 čekatelů, kteří absolvují přípravu v rámci dalšího kurzu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…