Ostrava: Další krok na cestě ke kýženým parkovacím místům v centru

05.08.2022 20:46 | Tisková zpráva
autor: PV

Příprava stavby parkovacího domu za katedrálou postoupila do další fáze. V současnosti je zapotřebí provést průzkumy, které budou jedním z podkladů pro projekční činnost. Po dobu 14 dnů od 22. srpna do 5. září 2022 dojde k uzavření parkoviště v centru Ostravy na náměstí Msgre Šrámka.

Ostrava: Další krok na cestě ke kýženým parkovacím místům v centru
Foto: Ostrava.cz
Popisek: Ostrava

Na místě bude v uvedených dnech realizována řada nezbytných průzkumů pro návrh stavebně-technického řešení vlastní budovy. K uzavření parkoviště v centru města dojde v tomto roce ještě jednou, tentokrát na dobu čtyř týdnů. Pravděpodobně v podzimních měsících bude v místě proveden také průzkum archeologický.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Chápu dobře, že jste prezidenta označil za monstrum?

A jestli jste přesvědčen, že je rozhodnutí ústavního soudu nezákonné, přiznám se, že já k němu mám také výhrady, ale nejsem právník a zajímá mě tak, co uděláte nebo co se dá dělat, když obecně s rozhodnutím ústavního soudu někdo nesouhlasí? Dá se vůbec odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Občané mohou hlasovat pro sedm projektů

20:33 Kroměříž: Občané mohou hlasovat pro sedm projektů

Kroměřížané mohou podpořit sedm projektů, které se ucházejí o hlasy v letošním čtvrtém ročníku parti…