Ostrava: Dny Fajne rodiny 2025 přinášejí pestrý prostor pro společné zážitky napříč generacemi

05.05.2025 22:09 | Tisková zpráva
autor: PV

Interaktivní programy, tvořivé dílny, odpoledne plné soutěží, mezigenerační setkání, besedy, cyklovyjížďky i sousedské slavnosti – to je jen malá ukázka z přibližně stovky různorodých aktivit, které letos nabídnou Dny Fajne rodiny 2025. Akce, kterou již popáté pořádá město Ostrava ve spolupráci s téměř padesáti prorodinnými organizacemi a kulturními institucemi, se uskuteční od 15. května do 15. června.

Ostrava: Dny Fajne rodiny 2025 přinášejí pestrý prostor pro společné zážitky napříč generacemi
Foto: Ostrava.cz
Popisek: Ostrava

„Dny Fajne rodiny dlouhodobě vnímáme jako důležitý nástroj prorodinné politiky města. Naším cílem je vytvářet prostor, kde se mohou potkávat různé generace, sdílet společný čas a objevovat nové možnosti, jak spolu aktivně trávit volné chvíle a upevňovat tak vzájemné vztahy,“ říká Zbyněk Pražák, náměstek primátora statutárního města Ostravy. 

Projekt symbolicky startuje na Mezinárodní den rodiny a jeho cílem je připomenout, jak důležité místo má rodina v našich životech. Současně propojuje generace i komunity ve městě a podporuje vzájemné vazby skrze smysluplné trávení společného volného času. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Karta občana začne fungovat od 1. června

13:05 Zlín: Karta občana začne fungovat od 1. června

Rada města Zlína schválila záměr zavedení systému slev pro občany s trvalým pobytem ve statutárním m…