Ostrava: S primátorem u fajnOVÉ kávy

01.06.2016 13:59 | Zprávy

S primátorem Tomášem Macurou a zpracovateli nového strategického plánu města Ostravy mohli v pondělí 30. května u fajnOVÉ kávy diskutovat ti, kterým není lhostejná budoucnost města v delším časovém horizontu. Akce v kulturním centru Cooltour na Černé louce měla podtitul „Ostrava, jak ji (ne)znáte“.

Ostrava: S primátorem u fajnOVÉ kávy
Foto: Ostrava.cz
Popisek: Ostrava

Ostravané různého věku, profesí i zájmů si vyslechli informace o přípravě strategického plánu města Ostravy, který určí rozvojové priority města s výhledem do roku 2023 a dalších let. Pro mnohé to byla první konfrontace s ambiciózními záměry, které mají přinést prosperitu a vylepšit vnímání města v očích jeho obyvatel, ale především návštěvníků od nás i ze zahraničí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Město pomáhá s očkováním proti hepatitidě A

22:09 Přerov: Město pomáhá s očkováním proti hepatitidě A

V souvislosti s výskytem virové hepatitidy typu A v Přerově podniká město důležitý krok k ochraně ve…