Pardubice: Klienti jsou s magistrátem většinou spokojeni, ukázal výzkum

15.11.2014 18:16 | Zprávy
autor: pardubice.eu

Průzkum spokojenosti klientů pardubického magistrátu, který letos na jaře v rámci svého studia prováděli studenti Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice, ukázal, že klienti jsou s prací úřadu spokojeni. Přesto chce magistrát výsledky využít k dalšímu zlepšení svého servisu.

Pardubice: Klienti jsou s magistrátem většinou spokojeni, ukázal výzkum
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

„Marketingový průzkum prováděli studenti v dubnu a květnu na pěti pracovištích magistrátu. Oslovili na nich 262 respondentů s cílem zjistit, jak jsou občané spokojeni se službami úřadů města, tedy s tím jak své záležitosti vyřídili, jak rychle byli odbaveni, jaká byla úroveň znalostí a komunikace úředníků a podobně. Po vyhodnocení mohu říci, že většina dotazovaných odcházela z úřadů spokojena,“ řekla Kateřina Kantorová z Ústavu podnikové ekonomiky a managementu, Fakulty ekonomicko-správní na Univerzitě Pardubice, která toto marketingové šetření zaštiťovala.

Téměř polovinu (49 procent) respondentů oslovili studenti v budovách na náměstí Republiky, kde lidé žádají například o vydání osobních dokladů a ve Štrossově ulici, kde sídlí například stavební úřad a odbor životního prostředí. Další klienty „zpovídali“ v sídle registru vozidel v Černé za Bory, na živnostenském úřadě v Gorkého ulici, v budově U divadla a na Pernštýnském náměstí. Zhruba tři čtvrtiny dotázaných se v magistrátních budovách orientovaly bez problémů, pětina měla problém s vyhledáním příslušného pracoviště.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Centrální park na Jižních Svazích má nové lákadlo

10:44 Zlín: Centrální park na Jižních Svazích má nové lákadlo

Návštěvníci Centrálního parku na Jižních Svazích mají nový důvod k zastavení. V oblíbeném veřejném p…