Právě v pondělí to totiž bude přesně rok, kdy v souvislosti s tímto onemocněním v naší zemi zemřel první pacient. „Věřím, že se nám s narůstající proočkovaností podaří tuto náročnou dobu překonat, aby počet obětí zůstal co nejnižší. Tento akt vnímám jako projev úcty k těm, kteří této nemoci podlehli, i jako projev soucitu s těmi, kteří přišli o své blízké,“ uvedl primátor Pardubic Martin Charvát.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
autor: PV