Pardubice: Opustil nás Eda

21.08.2022 9:49 | Tisková zpráva

Nejsou všechny zprávy jen dobré. Opustil nás Eda. Kůň, bez kterého by jízdní oddíl Městské policie Pardubice nebyl tím, čím je.

Pardubice: Opustil nás Eda
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

Od počátku byl Eda tím nejklidnějším a nejspolehlivějším z našich koní. S bohorovným klidem plnil všechny své koňské úkoly, rozdával radost dětem, reprezentoval městkou policii i své město ve službě i na soutěžích. Po celou dobu služby, kterou slavnostně zakončil letos v dubnu, byl vzorným členem naší stáje.

Pardubice

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co je pro vás s vaším platem 50 tisíc?

A myslíte, že se ze všeho dá prostě jen vykoupit? Co třeba odevzdat ten řidičák, což jste jeden čas sliboval a pro příště jezdit předpisově a nelhat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litomyšl: Slavíme 25 let Klášterních zahrad

22:09 Litomyšl: Slavíme 25 let Klášterních zahrad

Tedy přesněji řečeno 25 let od znovuotevření tohoto výjimečného území v samém srdci města Litomyšl.