V současné době zde parkovací režim regulují dvě tabule – jedna s označením K + R, druhá dodatková tabule upřesňuje dobu zastavení. I přesto je zde současný stav neúnosný. „Prostřednictvím parkování v režimu K + R s dodatkovou tabulí maximálně pět minut jsme chtěli řidičům umožnit, aby zde mohli chvíli zůstat. Bohužel se nám tento systém neosvědčil a auta zde parkují ve dvou až třech řadách za sebou. Kdyby přitom řidiči dodržovali režim K + R, měl by být počet dvanácti míst, kterými parkoviště disponuje, dostatečný,“ popisuje stávající situaci náměstek pro dopravu Petr Kvaš.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


