Pardubice: V sobotu se opět rozjede devítidenní sportovní maraton

05.08.2022 13:57 | Tisková zpráva
autor: PV

Už tuto sobotu 6. srpna znovu opět ožije celý park Na Špici sportem a zábavou! Šestý ročník Sportovního parku Pardubice rozhýbe soutok Labe a Chrudimky.

Pardubice: V sobotu se opět rozjede devítidenní sportovní maraton
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

Na stálých a variabilních stanovištích se představí šedesátka sportovních klubů a těšit se můžete také na kulturu pro děti i dospělé. Nechybí oblíbené hromadné běhy, rozcvičky, novinkou je taneční zóna a zábavný běh přes řeku Labe.

„Od tohoto týdne se náš tým postupně stěhuje na loděnici, kde budeme mít jako pořadatelé zázemí po celou dobu konání naší sportovní akce. Stavíme domečky, sportoviště, fanzónu i catering, abychom byli plně připraveni v sobotu vše úspěšně odstartovat,“ uvedl hlavní manažer projektu Pavel Stara. Letos plánujeme nové ozvučení a kvůli lepší orientaci v parku jsme zdejším cestám dali dočasná pojmenování. Najdete tu „ulici“ K Soutoku, K Lávce, ulici Jezerní, K Zahrádkám, Náplavku i náměstí Sportovního parku Pardubice,“ dodal Pavel Stara.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Podle Babiše je vaše nejmenování uzavřená věc.

Co vy na to? Je uzavřená i pro vás nebo co uděláte? A co říkáte na to, že vás tak vlastně i premiér hodil přes palubu? Čekali jste něco jiného, když ani nechtěl podal žalobu a vy jste s tím neměli problém? Neudělali jste chybu? Je koalice po tomto rozhodnutí dál jednotná?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Jiráskovo náměstí i klášterní zahrada mají zelenou, kompletní úpravy začnou letos

16:21 Plzeň: Jiráskovo náměstí i klášterní zahrada mají zelenou, kompletní úpravy začnou letos

Město ještě letos zahájí dlouhé roky diskutovaný a odsouvaný projekt Obnovy Jiráskova náměstí a Kláš…