Pardubice: Výsadba nového parku u Paláce Pardubice a polikliniky Kolf začala

28.03.2024 13:05 | Tisková zpráva
autor: PV

Na začátku týdne se začala chystat plocha poblíž Paláce Pardubice, kde v rámci projektu sídelní zeleně vyroste nový park. Ten bude čítat zhruba 90 kusů nově vysazených dřevin, trvalkové záhony, cestní síť nebo mobiliář.

Pardubice: Výsadba nového parku u Paláce Pardubice a polikliniky Kolf začala
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

“V úterý ráno začaly přípravy na výsadbu desítek kusů stromů v areálu u Paláce Pardubice. Jednalo se o rozměření, přípravu osazovacího rastru a přípravu terénu,” přiblížila náměstkyně primátora zodpovědná za životní prostředí Jiřina Klčová a pokračovala. “Vzhledem k tomu, o jaké lokalitě se bavíme, se zvolily takové dřeviny, které budou schopné existovat v náročných podmínkách městského prostředí.”

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

22:05 Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

Zastupitelé projednali nabídku státního podniku Česká pošta na odkup dvou budov po zrušených pobočká…