Pardubice dokončují nákupy energií na rok 2023

15.12.2022 16:43 | Tisková zpráva
autor: PV

Pardubický magistrát prostřednictvím energetické burzy POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. (PXE) dokupuje poslední objemy energií na rok 2023.

Pardubice dokončují nákupy energií na rok 2023
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

Veškerou elektrickou energii na příští rok město nakoupilo postupně ve čtyřech krocích od srpna do počátku listopadu, poslední dodávky plynu v objemu zhruba čtvrtiny roční spotřeby dokupuje v těchto dnech

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaké jsou vaše vztahy v ANO?

Nebo vůbec v ANO? Překvapilo mě, že máte relevantní požadavek, aby nad krajem nadále držela stráž armáda, ale tvrdíte, že vládu nebude snadné přesvědčit, Vždyť v ní ale má většinu právě ANO, tak proč by to mělo být složité?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Sto nových parkovacích míst místo nefunkčního kina

22:09 Frýdek-Místek: Sto nových parkovacích míst místo nefunkčního kina

Obyvatelé sídliště Riviéra získají stovku nových parkovacích míst. Vzniknou na ploše po téměř dvě de…