Pardubický Smart City Point se rozhodl požádat o spolupráci občany

16.05.2016 12:23 | Zprávy

Pardubická organizace Smart City Point, do které město od začátku roku soustředí veškeré své ,,smart“ aktivity, se rozhodla požádat o spolupráci občany. Formou soutěže chce sbírat chytré náměty pro Vizi Smart City Pardubice 2020.

Pardubický Smart City Point se rozhodl požádat o spolupráci občany
Foto: Archiv
Popisek: Pardubice

O spolupráci SCP (SMART CITY POINT) a města Pardubice byli občané informováni již během února. V rámci sepsaného memoranda se organizace SCP zavázala, že městu do konce roku předloží ucelený strategický Smart City dokument, dle kterého se budou moci realizovat jednotlivé projekty v logické návaznosti. Nyní se zástupci SCP rozhodli zapojit do tvorby dokumentu přímo občany města. Připravili proto soutěž o ceny a jejich cílem je do soutěže zapojit minimálně 1000 Pardubáků.

„Aktivitu společnosti SCP vítám a vnímám velmi pozitivně. Je vidět, že jsme naše městské smart vize a očekávání vložili do správné firmy. Předpokládám, že SCP získá od obyvatel Pardubic řadu podnětů a dobrých nápadů, které budou moci využít a rozpracovat,“ řekl primátor Pardubic Martin Charvát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Rekonstrukce části třídy Kosmonautů se blíží

16:14 Olomouc: Rekonstrukce části třídy Kosmonautů se blíží

V polovině července odstartuje město Olomouc rekonstrukci části třídy Kosmonautů.