Písek: Město vybralo nového nájemce chaty Živec, převezme ji už v dubnu

23.03.2022 11:07 | Tisková zpráva
autor: PV

Chata Živec v nejbližší době opět ožije a bude návštěvníkům Píseckých hor nabízet občerstvení i ubytování. Městu se v novém výběrovém řízení podařilo vybrat nájemce, který objekt převezme už 1. dubna.

Písek: Město vybralo nového nájemce chaty Živec, převezme ji už v dubnu
Foto: mesto-pisek.cz
Popisek: Písek

„Do výběrového řízení se přihlásilo šest zájemců. Nejvýhodnější nabídku předložila firma DIO restaurant a penzion Putim, s. r. o., která navrhla nájemné, které se bude v průběhu pěti let postupně zvyšovat, první rok bude činit 174 000 korun bez daně a během pěti let vystoupá na částku 336 000 korun bez daně za rok, v následujících letech by nájemné mělo zůstat v této výši,“ řekla místostarostka Petra Trambová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

A to, že sedíte ve vládě s řadou bývalých komunistů vám nevadí?

A nemyslíte, že ta provokace s rudým právem byla zbytečná? Máte to zapotřebí? Nemyslíte, že by bylo lepší se s prezidentem snažit spíš usmířit a najít cestu, jak spolu v zájmu ČR spolupracovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Vitalitu jasanů u Kamenného mostu podpoří aplikace živin do půdy

22:09 Písek: Vitalitu jasanů u Kamenného mostu podpoří aplikace živin do půdy

Ke čtyřem jasanům, které rostou na předpolí u Kamenného mostu, aplikovali odborníci pomocí unikátní …