Plzeň 3: Nové testovací centrum najdete na Borských polích

18. 4. 2021 20:12

Testování na covid-19 nabízí nové testovací centrum na Borských polích, kde je možné nechat se otestovat antigenními i PCR testy. Na otevření testovacího centra byl pozván také starosta centrálního plzeňského obvodu David Procházka.

Plzeň 3: Nové testovací centrum najdete na Borských polích
Foto: umo3.plzen.eu
Popisek: Úřad městského obvodu Plzeň 3
reklama

„Testování je už nyní podmínkou pro firmy, úřady a například pendlery. Do budoucna lze očekávat, že bude nutné být otestovaný i při vstupu do obchodního centra nebo restaurace. Otevření testovacího centra vítám jako službu občanům našeho obvodu a cením si proto jak činnosti provozovatele, tak i ochoty nákupního centra poskytnout prostor pro jeho umístění,“ říká starosta Městského obvodu Plzeň 3 David Procházka.

Na místě jsou pro zájemce nabízeny antigenní i PCR testy, které hradí zdravotní pojišťovna. Výsledky antigenních testů jsou k dispozici do 15 minut, vyhodnocení PCR testu pak do 48 hodin. Samozřejmostí je vydání certifikátu pro pendlery či zaměstnavatele. Rezervace je možná online ZDE.

„Máme k dispozici i odběrový tým, který zdarma přijede do firmy, školy nebo kanceláře a odebere vzorky k testování,“ doplňuje Radoslav Průcha, vedoucí JDR Testing s.r.o. (provozovatel testovacího centra). Testovací centrum je umístěno na parkovišti NC Borská pole a otevírací doba je od pondělí do neděle v čase od 8 do 18 hodin.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Liberec: Bahno a kaluže jsou pryč, cyklostezka v Machníně dostává nový povrch

20:27 Liberec: Bahno a kaluže jsou pryč, cyklostezka v Machníně dostává nový povrch

Očekávaná výstavba cyklostezky Odra-Nisa v Machníně je v plném proudu. Upozorňujeme, že kvůli probí…