Dobré jídlo a pití, zmrzlina, skvělá hudba a také spousta atrakcí pro děti i dospělé. Tak to vypadalo v multifunkčním areálu Škodaland, kam zavítaly stovky otců a dědů se svými ratolestmi, aby oslavili svůj svátek. „Matky a ženy mají svůj svátek, ale občas se zapomíná na to, že také táta je jednou z nejdůležitějších osob v našem životě a rozhodně mu máme za co děkovat. Jsem proto moc rád, že existuje i svátek otců, ke kterému jsme se mohli touto akcí připojit,“ říká starosta MO Plzeň 3 David Procházka.
Mezi atrakcemi letos nechyběly nejrůznější dílny, stánky nebo středověká vesnička. Zahrály kapely Trilobit Rock a Rambanbám. Během horkého dne pak návštěvníci ocenili zejména vodní stěnu a pěnovou koupel, o které se postarali dobrovolní hasiči.
„Protože v takové dny jako je Den otců by měla být rodina pospolu, připravili jsme pro všechny velmi pestrý program, ve kterém si to své našel opravdu každý. Už v roce 2019, kdy jsme tuto akci spolupořádali poprvé, jsme si dali za cíl oslavit tatínky a dědečky, jako důležitý a nedílný pilíř rodiny a poukázat na pouto mezi otcem a jeho dítětem,“ vysvětluje místostarosta Stanislav Šec.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



