Plzeň 3: Podařilo se umístit do školek všechny děti starší tří let

22.09.2023 19:26 | Tisková zpráva

Trojka má ve školkách umístěné všechny děti starší tří let, jejichž rodiče o to měli zájem. Je to díky opatřením, které třetí plzeňský obvod pro velkou poptávku rychle přijal a navýšil kapacitu ve dvou školkách, které se nacházejí v rozšířeném centru města.

Plzeň 3: Podařilo se umístit do školek všechny děti starší tří let
Foto: umo3.plzen.eu
Popisek: Úřad městského obvodu Plzeň 3

„Kapacity se podařilo navýšit ve 49. mateřské škole v Puškinově ulici a 16. MŠ v Korandově ulici, která prošla celkovou rekonstrukcí,“ uvádí 1. místostarosta třetího městského obvodu Pavel Šrámek.

Velký převis, který v centrálním obvodě řešíme každý rok, způsobují zejména duplicitní přihlášky. Rodiče se totiž hlásí do více školek, pokaždé se ale nakonec podaří uspokojit všechny zájemce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Bydlení

Jedna věc je mít peníze na bydlení, což také úplně nechápu, jak přesně chcete změnit a druhá, aby bylo bydlení k sehnání. To hodláte řešit jak? Protože i když se třeba teď začne stavět, tak to nepokryje poptávku, hlavně, když se soustředí jen na vybrané lokality.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Tráva a bioodpad ze zahrad nesmí končit ve vodě

22:42 Olomouc: Tráva a bioodpad ze zahrad nesmí končit ve vodě

Odbor životního prostředí Magistrátu města Olomouce opět upozorňuje vlastníky pozemků a zahrad v blí…