Plzeň 3: Sokolové na Valše slavnostně otevřeli přístavbu ve sportovním areálu

04.09.2019 20:21 | Zprávy

V úterý 3. září došlo v objektu sportovního areálu TJ Sokol Valcha k slavnostnímu otevření nové přístavby šaten, sociálního zařízení, posilovny a dvou místností pro dětské skupiny (Montessori). Slavnostního otevření se zúčastnilo i vedení Městského obvodu Plzeň 3.

Plzeň 3: Sokolové na Valše slavnostně otevřeli přístavbu ve sportovním areálu
Foto: umo3.plzen.eu
Popisek: Úřad městského obvodu Plzeň 3

Stavební práce začaly v roce 2007 a hlavním investorem přístavby bylo město Plzeň, Městský obvod Plzeň 3, developerská společnost V Invest – Nová Valcha a TJ Sokol Nová Valcha. Celá stavba trvala přibližně 12 let a bude sloužit většině sportovních oddílů, které v tělovýchovné jednotě působí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Michal Šmarda byl položen dotaz

Sociální demokracie

Opravdu smutný osud jí potkal. Kde je podle vás příčina toho, že to se staranou tak dopadlo a pro snahu některých získat pozice to došlo až tak daleko, že se spojila s komunisty?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Muzikálové melodie uzavřou festival Barevná planeta

11:17 Ústí nad Labem: Muzikálové melodie uzavřou festival Barevná planeta

Vstupenky na slavnostní galashow, plnou emocí, hvězd a legendárních hitů, jsou právě v prodeji.