Plzeň: Inspirujte se příklady úspěšných

10.10.2017 10:01

Ve středu 11. října Přednáškový klub Západočeské univerzity v Plzni pořádá diskusní přednášku pro všechny Plzeňany, kteří se chtějí inspirovat nebo motivovat úspěšnými osobnostmi. Jejich host je Tomáš Čupr, který je podnikatelem, investorem a zakladatelem úspěšných projektů.

Plzeň: Inspirujte se příklady úspěšných
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice
reklama

Tomáš Čupr se od roku 2007 věnoval online marketingu a projektům ve Velké Británii jako programátor. V roce 2010 pak využil své zkušenosti a založil slevový portál Slevomat.cz. Následovaly další projekty, v roce 2012 to byla internetová služba DámeJídlo.cz a v roce 2014 online supermarket Rohlik.cz.

Diskusní přednáška je zdarma a může se na ní přijít podívat kdokoliv. První část proběhne přednáškou hosta a v druhé části bude prostor k diskusi.

Petr Šrámek, student Západočeské univerzity v Plzni (ZČU) stojí za projektem Přednáškový klub, který si klade za cíl přinést mladým lidem z Plzně a okolí pozitivní příklady lidí úspěšných v byznysu, charitativních projektech, na poli politiky, medicíny, v mezinárodních projektech a mnoha dalších oblastech. Připravují se další diskusní přednášky v tomto školním roce a to s Karlem Janečkem, Robertem Zárubou, Zdeňkem Polreichem nebo Danem Bernardem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Písek: Doprava v centru bude omezena, z Velkého náměstí se bude vyjíždět jen Karlovou ulicí

11:44 Písek: Doprava v centru bude omezena, z Velkého náměstí se bude vyjíždět jen Karlovou ulicí

Od středy 23. června bude omezena doprava a parkování v centru města.