Plzeň: Město letos ocenilo spisovatelku a sportovce

06.12.2011 8:22 | Zprávy

Další tři laureáty má od dnešního odpoledne druhé nejvyšší ocenění města - Medaile města Pardubice. Ve společenském sále pardubické radnice je převzali prezident Automotoklubu Zlatá přilba Pardubice Evžen Erban, spisovatelka a pedagožka Marcella Marboe - Hrabincová a bývalý novinář a závodní cyklista Miroslav Motyčka.

Plzeň: Město letos ocenilo spisovatelku a sportovce
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Medaili města udělují Pardubice od roku 1994. Dnešní laureáti začali psát osmou desítku významných osobností, úspěšně působících v rozličných oborech, kteří během let toto ocenění získali. „Vždy jsou to lidé, kteří se svou prací zasloužili o rozvoj a věhlas města, lidé, jejichž činnost byla či je pro Pardubice dlouhodobým přínosem. Bez ohledu na to čemu se věnují si zaslouží naši úctu a poděkování a medaile města je výrazem obojího," řekla primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková.

 S letošními letošním laureáty se veřejnost může setkat v sobotu 10. prosince v pardubickém divadle. „Pozvali jsme je na premiéru Eurípidových Trójanek do primátorské a ředitelské lóže. Chceme jim tak ještě jednou veřejně poděkovat za vše, co pro Pardubice udělali a dělají," dodala primátorka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: plzen.eu

Migrace

Kritizujete Rakušana za jeho migrační pakt. Na druhou stranu, jak jste si s migrací poradili vy? Co jste udělali proto, abyste zabránili nelegální migraci? Vy jste byla ministryní před Rakušanem a podle mě jste si vedla stejně špatně

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Třebová: Na Kozlově se setkala vedení měst Česká Třebová, Moravská Třebová, Svitavy a Králíky

11:17 Česká Třebová: Na Kozlově se setkala vedení měst Česká Třebová, Moravská Třebová, Svitavy a Králíky

V úterý 6. května dorazili na Kozlov starostové a místostarostové z jednotlivých měst našeho kraje, …