Plzeň: Mezinárodní den seniorů se slavil i v Křimicích

30.06.2014 21:33 | Zprávy
autor: plzen.eu

Mezinárodní den seniorů oslavili v sobotu i v Křimicích v rámci Zámeckých slavností 2014. Akci uspořádal Klub seniorů Křimice a záštitu nad ní převzala náměstkyně primátora Eva Herinková. Ta se zúčastnila již dopoledního sportovního programu, kdy se Křimičtí utkali se spřátelenými seniory z Domažlic a Bavorska v minigolfu, pétanquu a ruských kuželkách.

Plzeň: Mezinárodní den seniorů se slavil i v Křimicích
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Zábavné odpoledne zahájila taneční skupina Hanka s vystoupením Kominíček. Dále se představil pěvecký sbor 15. ZŠ Berušky a z Domažlic přijeli mladí dudáci, kteří zazpívali a zahráli několik skladeb. Program obohatilo vystoupení německého kouzelníka.

K doprovodným akcím patřila výstava fotografií Ludvíka Hladíka a ukázky děl kroužku šikovných rukou. Na závěr odpoledne hrála pro dobrou náladu dechová hudba Oty Hellera.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Zase ta EU

Proč nám EU určuje výši minimální spotřební daně na paliva? A to ji jako určuje i u jiných věcí? Neměly by si o tom státy rozhodovat sami? Mimochodem, jaká je podle EU ta minimální daň na pohonné hmoty? Ptám se vás, protože prý ODS nyní chce její snížení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Zubní ordinace v Bynově zůstane, zastupitelé ji podpořili dotací

7:17 Děčín: Zubní ordinace v Bynově zůstane, zastupitelé ji podpořili dotací

Zastupitelé schválili dotaci ve výši 1,05 milionu korun, která pomůže zajistit pokračování stávající…