Na šesti scénách v centru města na návštěvníky čekají hudební vystoupení nejrůznějších žánrů. Milovníci jazzu jsou zváni na zahradu Měšťanské besedy, bigbít zazní před Západočeským muzeem. Dětem bude patřit Proluka. Své inscenace zde například zahrají divadelní soubory Teatro Rajdo či Studio Damúza.
Na hlavním podiu na náměstí Republiky vystoupí mimo jiné skupiny The Tap Tap, Toxique, Guločar nebo The Chancers. Pro plzeňské publikum zazpívají také Vladimír Mišík, Michal Prokop či Michal Pavlíček s Monikou Načevou.
I doprovodný program je bohatý. Jeho součástí je výstava velkoformátových obrazů Barvy na ulici umístěná v Proluce. Pátek 17. a sobota 18. srpna budou v sadovém okruhu zasvěceny módě. Dvoudenní přehlídka Plzeň Fashion Days představí několik desítek nezávislých tvůrců, návrhářů a designerů. Na náměstí Republiky bude možno se občerstvit v tzv. Bezbaru (bezbariérovém baru).

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: plzen.eu