Plzeň: Ve Škodalandu jsou dětem k dispozici všechna sportoviště

21.07.2017 9:58

Oblíbené příměstské tábory, zaměřené především na kolektivní spoty a in-line bruslení, se ve čtyřech turnusech konají také letošní léto ve Škodalandu. Tábory pořádá organizace Sportgen, a že je o ně veliký zájem svědčí i to, že jejich kapacita je naplněna již několik týdnů před začátkem prázdnin.

Plzeň: Ve Škodalandu jsou dětem k dispozici všechna sportoviště
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice
reklama

"Program je zaměřený na sportovní tématiku s důrazem na in-line bruslení. Během týdne si děti vyzkouší nejrůznější sportovní disciplíny a sportovní hry. Značnou část tábora se budou učit a zdokonalovat zábavnou formou v jízdě na in-line bruslích, klademe důraz ale i na rozvíjení osobnosti dětí, týmovou spolupráci a kooperaci a začlenění dětí do kolektivu. Kromě výuky na in-line bruslích tedy budou hrát i nejrůznější pohybové, míčové, raketové a stolní hry," přiblížil programový obsah tábora jednatel společnosti Mgr. Jan Hála.

Příměstské tábory se letos ve Škodalandu konají ve čtyřech turnusech, dvakrát v červenci a dvakrát v srpnu, vždy od pondělí do pátku. Druhý táborový týden přišel děti pozdravit starosta Městského obvodu Plzeň 3 Radislav Neubauer.

"Bohužel, ne všichni rodiče si mohou přes prázdniny vzít delší dovolenou, a tohle je skvělý způsob, jak dětem zajistit zábavu, ale také aktivní vyžití a třeba i nové kamarády. Proto tento počin dlouhodobě podporujeme," uvedl starosta Neubauer, který dětem přivezl jako malý dárek zmrzlinu.

Během příměstských táborů jsou ve Škodalandu všechna sportoviště, včetně in-line dráhy, návštěvníkům k dispozici zcela bez omezení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bruntál: Vodní záchranáři připravili mola na sezonu

8:36 Bruntál: Vodní záchranáři připravili mola na sezonu

Slezská Harta – Přístavní molo v Mezině pro elektroloď Harta je od jara na novém místě. O jeho přesu…