Plzeň: Výměna plynovodu na pěti úsecích při Klatovské ulici ovlivní dopravu i pěší

02.04.2024 7:37 | Tisková zpráva

Výměna plynovodu ovlivní od 2. dubna do 4. července dopravu a také průchod po chodnících na Klatovské ulici v Plzni, a to ve směru na Bory. Konkrétně při výměně potrubí budou postupně omezeny úseky od Hálkovy ulice až k Husově ulici. Práce provádí plynárenská společnost, zhotovitelem je firma STREICHER spol. s r.o.

Plzeň: Výměna plynovodu na pěti úsecích při Klatovské ulici ovlivní dopravu i pěší
Foto: Libor Sváček, archiv MCU.cz
Popisek: Plzeň

Rekonstrukce plynovodů a přípojek je rozdělena do pěti etap. První etapa začne 2. dubna a potrvá do 23. dubna. Zahrnuje úsek při Klatovské ulici od křižovatky s Nerudovou až po Hálkovu ulici. V souvislosti s výkopovými pracemi bude omezen průchod po chodníku, současně v daném úseku bude uzavřen jízdní pruh přiléhající k chodníku. Průjezd ve směru na Bory tak kolem daného místa zůstane zachován v jednom jízdním pruhu. Důvodem pro uzavírku jednoho jízdního pruhu je to, že musí být v místě umístěna technika a také je nutné dbát na bezpečnost zaměstnanců firmy, kteří budou pracovat na výkopech a pohybovat se kolem nich.

Druhá etapa potrvá od 23. dubna do 13. května, plynovod bude měněn v úseku Klatovské mezi ulicemi Nerudova a Bendova. Třetí etapa od 13. do 29. května omezí Klatovskou v úseku Nerudova Plachého, čtvrtá pak v úseku Plachého Tylova od 29. května do 18. června. Poslední úsek zahrne Klatovskou mezi ulicemi Tylova a Husova a potrvá od 18. června do 4. července.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Olga Richterová byl položen dotaz

Porodnost

Dobrý den, píšete, co chcete dělat pro zvýšení porodnosti, ale nezapomínáte, že jste už více jak dva roky ve vládě? Co jste zatím pro rodiny udělali? Vždyť i to navýšení rodičovské je nedostatečné a navíc diskriminující. A co je vlastně podle vás hlavní příčinou klesající porodnosti? Koukám, že neod...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Místní diskutovali o podobě páteřní ulice v Droždíně

20:27 Olomouc: Místní diskutovali o podobě páteřní ulice v Droždíně

Zpomalení dopravy a větší bezpečnost. To jsou v kostce hlavní záměry přestavby páteřní ulice v Drožd…