Plzeň opraví most v Koperníkově ulici

30.07.2020 14:51

Město Plzeň zastoupené Správou veřejného statku města Plzně opraví povrch vozovky mostu PM-004 v Koperníkově ulici v termínu od 31. července do 3. srpna. Oprava mostu si vyžádá dopravní omezení.

Plzeň opraví most v Koperníkově ulici
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice
reklama

„Odfrézujeme současný povrch mostu od křižovatky s ulicí Borská po křižovatku s ulicí Hálkova, provedeme důkladnou penetraci a položíme novou vrstvu asfaltu. Na závěr opravíme nátěr zábradlí v místech poškození, což je cca 20 procent plochy. Most bude po dobu oprav uzavřen pro veškerou dopravu,“ vysvětlila technická náměstkyně Správy veřejného statku města Plzně Andrea Fojtíková.

Přes letní prázdniny opravuje město Plzeň zastoupené Správou veřejného statku města Plzně mosty pro automobily i menší lávky pro pěší a cyklisty. Největší opravou, která výrazně ovlivňuje dopravu, je oprava mostu v Těšínské ulici přes Úslavu. Plzeň také dokončí vloni započatou opravu Rooseveltova mostu. Z lávek prošla opravou Vokounova lávka či se bude opravovat lávka v Českém údolí. Kompletní přehled oprav mostů a lávek naleznou zájemci ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sokolov: Chemička darovala škole kádinky a plynové kahany

6:32 Sokolov: Chemička darovala škole kádinky a plynové kahany

S měsíčním předstihem se Základní škola Švabinského dočkala nadílky, kterou jí připravila sokolovská…