Policie přivítala dvaadvacet nových policistů v prostorách třinecké radnice

06.12.2016 17:06 | Zprávy
autor: PV

Slavnostním ceremoniálem byli druhého prosincového dne roku 2016 uvítáni noví policisté, kteří po zdolání všech zákonem stanovených podmínek posílí řady Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje.

Policie přivítala dvaadvacet nových policistů v prostorách třinecké radnice
Foto: archív autora
Popisek: Třinec

"Velmi si vážíme toho, že slavnostní akt proběhl u nás v Třinci. Je to důkaz dobré spolupráce města a složek integrovaného záchranného systému, která mezi námi dlouhodobě funguje," podotkla starostka Třince Věra Palkovská. Policejní „nováčci“ budou dohlížet na bezpečnost občanů hned v šesti územně vymezených oblastech, a to na Novojičínsku, Ostravsku, Karvinsku, Bruntálsku, Opavsku a Frýdeckomístecku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Děti z mateřinek poměřily síly ve fotbale

13:44 Litoměřice: Děti z mateřinek poměřily síly ve fotbale

Již potřinácté se s koncem školního roku mezi sebou utkaly litoměřické mateřinky ve fotbale. Zápolen…