Policisté v Havířově převzali dary od města, které budou používat při své práci

25.12.2015 20:10 | Zprávy
autor: PV

Zdravotnické zařízení pro služební vozidla převzali na jednání zastupitelstva zástupci Policie České republiky z Havířova. Dar v hodnotě 67 tisíc korun jim předali havířovský primátor Daniel Pawlas a ředitel Městské policie Havířov Bohuslav Muras.

Policisté v Havířově převzali dary od města, které budou používat při své práci
Foto: hyundai.phorum.cz
Popisek: Havířov

"Získáváte věci, které mají sloužit na záchranu lidských životů, přeji vám, abyste je ale museli využívat při své práci co nejméně," řekl při předávání daru primátor Pawlas.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nová ambulance denzitometrie

22:41 Louny: Nová ambulance denzitometrie

Od července bude na poliklinice v Lounech nově k dispozici ambulance denzitometrie.