Polička má veřejnou nabíječku pro elektrokola

29.06.2021 7:34 | Zprávy
autor: PV

Se začátkem prázdninové a turistické sezóny nabízíme v Poličce novinku cyklistům, kteří využívají elektrokola. Na Palackého náměstí byla umístěna nová veřejná cyklonabíječka.

Polička má veřejnou nabíječku pro elektrokola
Foto: wikipedia
Popisek: Polička.

Nabíjecí stanice je pro šest kol a je umístěna naproti restaurace Plůtek. Provozní doba stanice je dle provozní doby restaurace Plůtek Polička ZDE, kabely jsou k zapůjčení oproti vratné záloze právě v této restauraci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bitcoinová kauza

Upřímně nevím, zda vaše trestní oznámení v celé záležitosti něco změní a někdo bude potrestán. Vy myslíte, že ano? Zaujalo mě ale zejména vaše prohlášení, že i kdyby to byla doopravdy jenom neschopnost, svým rozměrem je TRESTU-HODNÁ. Jaký trest máte na mysli? Jaký trest hrozí za neschopnost?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa znovu hledá projektanta pro rekonstrukci domu v Panské ulici

22:09 Česká Lípa znovu hledá projektanta pro rekonstrukci domu v Panské ulici

Nové využití chce město Česká Lípa dát domu v Panské ulici čp. 217, který bezprostředně sousedí s če…