Pořízení Plzeňské karty by zákazníci neměli nechávat až na září

12.08.2013 17:42 | Zprávy

Vzhledem k dlouhodobému omezení pro pěší v prostoru na Denisově nábřeží, kde se nachází zákaznické centrum Plzeňských městských dopravních podniků, by jeho návštěvníci neměli odkládat podávání žádosti o Plzeňskou kartu na září, kdy je pravidelně zvýšený nápor zákazníků.

Pořízení Plzeňské karty by zákazníci neměli nechávat až na září
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Dopravní podniky zároveň doporučují, aby ostatní klienti využili samoobslužného odbavení na bankomatech České spořitelny nebo prostřednictvím e-shopu Plzeňské karty (s následnou validací na bankomatech České spořitelny).

Služby, jako je prodej předplatného, dobíjení hotovosti, příjem žádostí na Plzeňskou kartu nebo Plzeňskou kartu ISIC, blokaci nebo prodej Plzeňské jízdenky nabízí také prodejna v Tylově ulici.

Další informace najdete na www.plzenskakarta.cz

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: plzen.eu

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Pár dotazů

Není vám trapné teď kritizovat politiku ANO, tedy hnutí s kterým jste ještě nedávno vládli? A opravdu si myslíte, že důchodový systém je nyní a hlavně do budoucna stabilizovaný, a že mzdy rostou dostatečně s ohledem na zvyšující se životní náklady a zvyšování cen?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litomyšl: Rekonstrukce domu U Rytířů

10:23 Litomyšl: Rekonstrukce domu U Rytířů

Zadní trakt domu U Rytířů je v dezolátním stavu, rekonstrukci však vyžaduje celý objekt.