Prachatice: Anketa na téma parkování v centru města

01.08.2020 13:02 | Zprávy
autor: PV

Již uběhlo několik měsíců od účinnosti nového Nařízení č. 2/2019 ze dne 2.10.2019, které vymezuje místní komunikace nebo jejich určené úseky a podmínky pro stání silničního motorového vozidla.

Prachatice: Anketa na téma parkování v centru města
Foto: old.onlinemodule.eu
Popisek: Prachatice

Od uvedeného data účinnosti nařízení eviduje město Prachatice několik podnětů od občanů žijících převážně v centru města nebo jeho okolí, které jsou průběžně posuzovány. Pro komplexní a zodpovědné vyhodnocení účinků a dopadů nového nařízení je prostřednictvím Mobilního rozhlasu připravena jednoduchá anketa. Ta je určena nejširší části veřejnosti, tj. nejen občanům bydlícím a podnikajícím v centru města, ale též řidičům, neřidičům, návštěvníkům, hostům, apod. Na otázku „Jak hodnotíte dopravu v centru města a parkování po zavedení Nařízení č. 2/2019 do praxe?“ můžete odpovídat na adrese parkovani.prachatice.eu, a to od 1.8. do 15.8.2020.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Co by podle vás Ukrajině opravdu pomohlo?

Jasně, že mír, ale jak ho docílit, aby to nebyla jen kapitulace Ukrajiny? Jak přimět Rusko, aby ustoupilo? Přeci není možné považovat za spravedlivý mír, když se budete muset vzdát území. A když mluvíte o tom reálném pohledu na válku-Ukrajinu. Co tím přesně myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Na estakádě I/55 začíná dopravní omezení, související se stavbou dálnice D1

19:06 Přerov: Na estakádě I/55 začíná dopravní omezení, související se stavbou dálnice D1

Dnes ráno začalo částečné dopravní omezení na estakádě silnice I/55 ve směru z Přerova na Olomouc.