Praha 11: Jihoměstská dětská hřiště zůstávají otevřená

03.03.2021 12:09 | Zprávy
autor: PV

V reakci na četné dotazy veřejnosti a aktuální protipandemická opatření včera Rada Městské části Praha 11 rozhodla, že jihoměstkájihoměstská dětská hřiště zůstanou otevřená.

Praha 11: Jihoměstská dětská hřiště zůstávají otevřená
Foto: Praha 11
Popisek: Radnice Prahy 11

Všech 70 hřišť, která se na území městské části nachází, bude stejně jako dosud pravidelně dezinfikováno, nově však ve zvýšené frekvenci dvakrát týdně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvůr Králové nad Labem: Odchyt a kastrace koček

22:42 Dvůr Králové nad Labem: Odchyt a kastrace koček

Upozorňujeme, že v období od 17. do 20. dubna 2026 proběhne ve Dvoře Králové nad Labem odchyt a kast…