Občanům a návštěvníkům nabízí vánočně ozdobené ulice i vybrané parky a náměstí. Výjimkou tak není ani park na Karlově náměstí, který se stejně jako v předchozích letech proměnil díky trojrozměrným světelným instalacím v Karlovo království. Atrakce je veřejnosti přístupná zdarma až do 6. ledna.
„Karlovo království je dnes už neodmyslitelnou součástí Adventu na Dvojce. Za kouzelnou atmosférou Vánoc sem míří lidé z blízka i z daleka. Oceňují nejen snadnou dostupnost z centra Prahy, ale i ničím nerušený zážitek. To vše jim můžeme nabídnout díky dlouhodobě vynikající spolupráci s Technologiemi hlavního města Prahy,“ říká starosta městské části Prahy 2 Jan Korseska.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.




