Praha 4: Do druhého kola postupují Eva Syková a Tomáš Töpfer

14.10.2012 12:07 | Zprávy

Nezávislá kandidátka Eva Syková, nominovaná ČSSD, postupuje do druhého kola voleb se ziskem 24,72 % hlasů spolu s Tomášem Töpferem, který jako nezávislý kandiduje za ODS a v prvním kole voleb získal 23,67 % hlasů. Počty hlasů a výsledky ostatních kandidátů najdete zde.

Praha 4: Do druhého kola postupují Eva Syková a Tomáš Töpfer
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 4

Druhé kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR se uskuteční v pátek 19. října od 14 do 22 hodin a v sobotu 20. října 2012 od 8 do 14 hodin. Hlasování bude probíhat ve stejných volebních místnostech jako v prvním kole, voliči však neobdrží hlasovací lístky předem do poštovní schránky, ale dva hlasovací lístky obdrží ve dnech voleb přímo ve volební místnosti.

V této souvislosti upozorňujeme, že z důvodu konání senátních voleb bude Úřad MČ Praha 4 v pátek 19. října 2012 uzavřen. K dispozici budou pouze pracoviště podatelny, pokladny, Czech Point  a odbor správních agend.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Praha4.cz

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

Program

Tvrdíte, že se vám podařilo do programu nové vlády prosadit velkou část ze vašeho programu. Nebylo ale jednou z vašich hlavních priorit referendum o vystoupení z EU a NATO? A co vím, to nebude. A jak to bude s uprchlíky z Ukrajiny? Slibovali jste zásadní změny. Jaké nastanou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Kyberšmejdi útočí na důvěřivé seniory

10:46 Přerov: Kyberšmejdi útočí na důvěřivé seniory

Senioři patří mezi nejohroženější skupiny obyvatel, pokud jde o podvodné jednání – ať už v kyberpros…