Praha 4: Nové semafory na magistrále jsou nepřijatelné

09.07.2012 6:43 | Zprávy

Rada hlavního města Prahy odsouhlasila, že na magistrále ve směru do centra Prahy přibudou dva nové semafory. První by měl být na křížení ulic 5. května a Michelské na úrovni Kačerova, druhý pak za Nuselským mostem u vjezdu do Legerovy ulice.

Praha 4: Nové semafory na magistrále jsou nepřijatelné
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 4

S tím však kategoricky nesouhlasí představitelé čtvrté městské části. „Umístění těchto dvou nových semaforů je pro radnici Prahy 4 zcela nepřijatelné. Je to nesystémové opatření, které s námi  nikdo nekonzultoval. Opakovaně jsme v Praze 4 postaveni před hotovou, předem schválenou věc,“ podivuje se zástupce starosty pro oblast dopravy Jiří Bodenlos (ČSSD).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Praha4.cz

Bude vámi slibované referendum?

Dobrý den, zdá se, že se s ANO dohodnete na vládě. Platí nebo neplatí, že je vaší podmínkou, abyste se dohodli a vládu podpořili i referendum o setrvání v EU a NATO? Protože Babiš ho odmítá, tak nevím, dohodli jste se nějak nebo jste o to ani neusilovali a není to už pro vás priorita?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Hřbitovy budou na Dušičky připravené, DSZO posílí spoje

22:09 Zlín: Hřbitovy budou na Dušičky připravené, DSZO posílí spoje

Hřbitovy ve správě městské společnosti Pohřebnictví Zlín se chystají na Památku zesnulých. V letošní…