Praha 5: Petr Lachnit zve na Pohádkový les na Barrandově

19.04.2017 9:16 | Zprávy
autor: PV

Máte rádi večerníčkovské pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do pohádky za televizní obrazovku. Společnost Velká dobrodružství a MČ Praha 5 připravili na sobotu 22. dubna 2017 od 10-17 hodin speciální večerníčkovský Pohádkový les.

Praha 5: Petr Lachnit zve na Pohádkový les na Barrandově
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Lachnit

Na dvoukilometrové trase na Vás i Vaše děti budou čekat pohádkové postavy z Krkonoš, panenka v sukýnce z máků, známí bratři nešikové v roláku, skřítkové z Pařezové chaloupky, spolužáci z 3.B. a další oblíbené postavičky. Děti budou u každé z nich plnit různé úkoly: lovit larvy z mraveniště, donést zrnka máku ke staré makovici, pomůžou zatlouct popletům hřebík, najdou uplakané zlatovlasé víle penízky, které ztratila na louce? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Trasa Pohádkového lesa  začíná v Lamačově ulici V Praze 5 na Barrandově, vstup je zdarma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Hamplová: Chce to prostě lidi zcela nové generace

Jací jsou podle vás lidi nové generace? Mě přijde, že právě ta nová generace propaguje zelené nesmysly a další, jako třeba různá pohlaví atd. A ještě by mě zajímalo, jak se vlastně díváte na naše členství v EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Náves v Trnovanech se má stát vstupem do chmelařské krajiny

19:44 Žatec: Náves v Trnovanech se má stát vstupem do chmelařské krajiny

Zastupitelstvo města na svém únorovém jednání schválilo odkup části pozemku v Trnovanech, místní čás…