Praha 5: Pohádkový les pobaví děti v Zahradě Kinských v sobotu 3. října 2020

21.09.2020 8:38

Máte rádi pohádky? Chtěli byste potkat opravdu hodně princů a princezen na jednom místě? Tak určitě dorazte se svými dětmi do pohádkového lesa s názvem Princové a princezny do Zahrady Kinského pod Petřínem. V sobotu 3. října na vás zde budou čekat Růženka s dorty, Bajaja s drakem, Zubejda s velbloudy, král Miroslav, princezna Mulan, Třetí princ s hady i Popelka.

Praha 5: Pohádkový les pobaví děti v Zahradě Kinských v sobotu 3. října 2020
Foto: Praha 5
Popisek: Pohádkový les v Zahradě Kinských
reklama

Již dvanáctý pohádkový les zde pro vás totiž ve spolupráci s městkou částí Praha 5 připravila společnost Velká dobrodružství. Kilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 10 do 17 hodin (poslední návštěvníky pouštíme na trasu v 16 hodin). Na startu dostanou průvodní dopis s popisem trasy a namalovanými pohádkovými postavami, které na ně na trase budou čekat. U každé pak na ně čeká nějaký zapeklitý úkol, za jehož splnění dostanou do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Sněhurky a trpaslíků královský poklad.

Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Registrace na vámi vybraný čas je povinná kvůli situaci kolem koronaviru – rozestupy na trase i počty účastníků budeme hlídat. Na stanovištích jsou dezinfekce a herci si v případě zájmu nasadí roušky, připravené jsou i alternativní nekontaktní úkoly. Trasa pohádkového lesa začíná před Musaionem a vstupné je zdarma.

Akce se koná pod záštitou radního MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita.

Více informací a aktuální možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství (ZDE) nebo na FB Velká dobrodružství.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Opava: Na Krnovské položí novou vozovku

13:07 Opava: Na Krnovské položí novou vozovku

Ve dnech 26. října až 12. listopadu 2020 musí řidiči počítat s dalším omezením na Krnovské a Bruntál…