Praha 5: Sedmý ročník fotbalového turnaje Santoška cup

13.06.2022 8:38 | Tisková zpráva

V sobotu 11. června 2022 se pod záštitou Petra Lachnita a Davida Duška, radních MČ Praha 5, uskutečnil již sedmý ročník turnaje v malé kopané Santoška cup. Jednodenní turnaj pro šest týmů uspořádala DTJ Santoška s finanční podporou Městské části Praha 5.

Praha 5: Sedmý ročník fotbalového turnaje Santoška cup
Foto: Praha 5
Popisek: Radní JUDr. Petr Lachnit předává ceny vítězným týmům na Santoška cup

Od začátku turnaje byla zřetelná vysoká sportovní úroveň. Každý tým bojoval jak o v pořadí sedmý zápis na putovní pohár DTJ Santoška, tak i o velmi atraktivní ceny, jejichž součástí byla i sportovní výbava, například fotbalové míče.

Na 1. místě se umístil tým Ještěrky, na 2. místě tým Plácek Spořilov a na 3. místě tým Kozy. Zároveň byla vyhlášena kategorie nejlepší střelec, v které získal ocenění Ondřej Konopásek, a kategorie nejlepší brankář, kterým byl na turnaji Jan Kadlec.

DTJ Santoška uspořádáním turnaje přispěla k podpoře aktivit u rekreačních sportovců včetně vytvoření možnosti prezentace týmů a zhodnocení jejich sportovního úsilí na neprofesionální úrovni a pokračování v obnovené tradici konání turnaje v malé kopané v Městské části Praha 5.

reklama

autor: PV

pojištění

Kdo rozhoduje o tom, co pojišťovny proplatí, a co už ne? Nejde jen o běžné věci, ale třeba i o to, když někdo potřebuje nějakou mimořádnou léčbu, která by mu zachránila život. Pak místo pojišťoven musí pomáhat ostatní – neříkám, že solidarita není správná, ale jde mi o princip, proč to nehradí pojiš...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Bude jako dřív, oprava Brděkovy hrobky finišuje

22:09 Olomouc: Bude jako dřív, oprava Brděkovy hrobky finišuje

Tři rakve ukrývá rodinná kaple s kryptou na Nových Sadech. Je místem posledního odpočinku Františka …