Praha 5: Srpen v komunitním centru Prádelna

11.08.2022 8:38 | Tisková zpráva

"Také druhý prázdninový měsíc přináší návštěvníkům Komunitního centra Prádelna bohatý program. V srpnu si mohou senioři zacvičit na zahradě, zahrát stolní tenis nebo pétanque či se vydat na celodenní poznávací výlety mimo hlavní město," uvádí radní JUDr. Petr Lachnit.

Praha 5: Srpen v komunitním centru Prádelna
Foto: Praha 5
Popisek: Senioři z KC Prádelna na prohlídce výstavní expozice Pivovarů Staropramen

Nechybí ani open air koncert v podání známých a oblíbených interpretů, Dany Kláskové a Pavla Skalického. Tentokrát ponese název Ku Praze uhání vlak aneb písničky pražských hospůdek a kabaretů a uskuteční se v úterý 16. srpna od 17 hodin.

V srpnu se také nabízí příležitost navštívit Letní Staropramen iKavárnu, kde jsou k dispozici notebooky s připojením na internet, poskytující zázemí pro kontrolu e-mailů, rozeslání fotografií z letních akcí nebo přečtení aktualit v společenském i kulturním dění. To je určeno především pro seniory, kteří doma nedisponují potřebným vybavením. Specialitou letní verze této internetové kavárny je však navíc možnost ochutnat nealkoholický nápoj z produkce Pivovaru Staropramen.

Anketa

Mají Babišovi odpůrci právo narušovat pokřiky či silnější formou jeho mítinky?

6%
91%
hlasovalo: 37539 lidí

Je to další forma dlouhodobé spolupráce s Pivovary Staropramen, významnou místní firmou, která v rámci společenské odpovědnosti a péči o lokalitu komunitní centrum podporuje. Kromě výše uvedené produktové podpory, která se nevztahuje pouze na zmiňovanou iKavárnu, nýbrž také na různé vernisáže a podobné společenské akce, společnost organizuje každoroční akci Community Days neboli Dny, kdy pomáháme, během nichž jsou zvelebovány a vybavovány prostory centra. Dokonce i v nelehké pandemické době Pivovary Staropramen poskytovaly každoročně finanční podporu, z níž byla třeba vybudována komunitní knihovna a mnoho dalšího.

Vrchol letního programu pro seniory pak již několik posledních let představuje exkurze právě do Pivovaru Staropramen, jež bývá spojena s degustací piv. Letos se uskuteční na úplný závěr léta, ve čtvrtek 1. září 2022. Počet návštěvníků je omezen a zájemci se musí předem přihlásit na e-mailu kcpradelna@seznam.cz.

Spolupráce jedné z nejvýznamnějších místních firem s naším komunitním centrem je příkladem kvalitního a funkčního projektu, propojujícího dva odlišné světy. Osobně se účastním seniorských exkurzí do Pivovaru Staropramen a vždy s návštěvníky oceňuji vstřícnost a profesionalitu všech zaměstnanců vůči našim seniorům.

reklama

autor: PV

pojištění

Kdo rozhoduje o tom, co pojišťovny proplatí, a co už ne? Nejde jen o běžné věci, ale třeba i o to, když někdo potřebuje nějakou mimořádnou léčbu, která by mu zachránila život. Pak místo pojišťoven musí pomáhat ostatní – neříkám, že solidarita není správná, ale jde mi o princip, proč to nehradí pojiš...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Blansko: Nové kamery hlídají park i obchodní centrum

20:08 Blansko: Nové kamery hlídají park i obchodní centrum

Počet kamer, které hlídají pořádek a bezpečnost v Blansku, se zvýšil. Aktuálně tvoří městský kamerov…