Praha 5 připravila výlety pro seniory, tentokrát i do Staré Huti

23.08.2017 9:15 | Zprávy
autor: PV

Městská část Praha 5 i na podzim připravila výlety pro seniory, jejichž cílem je tentokrát zámek v Mníšku pod Brdy a Památník Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše. Výlety pořádá Odbor sociální problematiky MČ Praha 5 pod záštitou radního pro sociální oblast JUDr. Petra Lachnita.

Praha 5 připravila výlety pro seniory, tentokrát i do Staré Huti
Foto: Praha 5
Popisek: Senioři na výletě - ilustrační foto

Výlet je naplánován ve dvou termínech na čtvrtek 14. září ¬¬ a úterý 19. září. V obou termínech budou vypraveny dva autobusy, pro zájemce z řad seniorů je připraveno celkem 188 míst.

Výlet je určen pro občany ve věku nad 60 let s místem trvalého bydliště na území Městské části Praha 5. Zájemci o výlet bude vydán poukaz na výlet po předložení občanského průkazu, jedné osobě vydány maximálně dva poukazy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?

A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Jiráskovy sady prošly významnou proměnou

22:09 Příbram: Jiráskovy sady prošly významnou proměnou

Po necelém roce byla dokončena revitalizace Jiráskových sadů v oblasti od ulice Gen. R. Tesaříka po …