Praha 5 uspořádala pro děti „Den dopravní bezpečnosti“

30.05.2018 9:15 | Zprávy

Velkému zájmu ze strany dětí se těšila akce radnice Prahy 5 připravená pod záštitou JUDr. Petra Lachnita, radního pro sociální oblast a bezpečnost MČ Praha 5.

Praha 5 uspořádala pro děti „Den dopravní bezpečnosti“
Foto: Praha 5
Popisek: Radní Petr Lachnit na Dnu dopravní bezpečnosti Prahy 5

V základní škole Weberova v Motole proběhl v pátek 25. května 2018 „Den dopravní bezpečnosti“ pro 100 dětí z této základní školy. Akce byla realizována ve spolupráci s oddělením prevence Městské policie hlavního města Prahy pod vedením Mgr. Josefa Zběhlíka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

To jako vážně?

Myslíte, že o tom, kdo by měl být premiér má rozhodovat nějaký posudek? A co volby a lidi? Berete jejich rozhodnutí vůbec vážně? Jestli politik může kandidovat, proč by nemohl být pak ministr, premiér nebo třeba prezident? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice dokončily největší projekt energetických úspor v historii

16:09 České Budějovice dokončily největší projekt energetických úspor v historii

Dokončený rozsáhlý projekt energetických úspor metodou EPC přinesl i modernizaci vybraných školských…