Praha 8 uspořádala již tradiční Dušičkový večer

08.11.2021 16:43 | Tisková zpráva

Libeňský zámek v městské části Praha 8 v sobotu odpoledne obsadila strašidla. Dušičkový večer v Praze 8 byl opět opředen tajuplnou atmosférou. Městská část akci pořádala již po šesté. Jako každý rok si večer užívají hlavně ti nejmenší, pro které bylo připraveno bohaté vyžití.

Praha 8 uspořádala již tradiční Dušičkový večer
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 8

Na zámeckém nádvoří byly pro veřejnost k dispozici prodejní stánky, které nabízely širokou škálu produktů, od občerstvení, až po dárkové předměty. Návštěvníci mohli dále využít mimo jiné i výtvarné dílny či fotokoutek.

Hlavním lákadlem však byly bezesporu prohlídky samotného zámku, kde na děti i dospělé čekala strašidelná setkání s různými tajuplnými postavami. Akce se každoročně těší velkému zájmu veřejnosti. Přišlo přes tisíc návštěvníků a 870 z nich využilo komentované prohlídky zámku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Rybáři vyčistili Pávovský rybník

16:47 Jihlava: Rybáři vyčistili Pávovský rybník

Okolí nejnavštěvovanějších městských rybníků v Jihlavě je každoročně terčem stížností kvůli rozházen…