Praha: Atletická hala na Strahově projde rekonstrukcí

18.12.2015 9:15 | Zprávy

Zastupitelstvo hl. m. Prahy včera schválilo poskytnutí prostředků na opravu sportovní přetlakové haly na Strahově.

Praha: Atletická hala na Strahově projde rekonstrukcí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha

Její plášť je totiž v havarijním stavu a hrozí, že by kvůli tomu mohla být hala uzavřena. Ve špatném stavu je také povrch atletického oválu pod pláštěm haly. Výše přidělené částky, kterou schválil také Výbor ZHMP pro sport a volný čas, činí 10 980 000 Kč.

„Jde o jedinou atletickou halu v Praze sloužící pro přípravu zejména mladých atletů. Využívá ji 38 atletických oddílů a klubů s mládežnickou základnou přes 6 tisíc aktivních členů. Jsem přesvědčen, že rekonstrukcí této haly, která je v havarijním stavu, se podaří nejen obnovit její provoz, ale zlepšit i sportovní podmínky pro výchovu nových nadějí,“ uvedl radní Jan Wolf.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Zdeněk Kettner byl položen dotaz

Svoboda slova a názoru

Dobrý den, i mě přijde, že se dnes pravda nenosí a co horšího, tak se za ni i trestá. Co s tím ale hodláte udělat, když budete ve vládě? Jaké kroky podniknete proto, aby se opět mohla nahlas říkat pravda a problémy se mohli nazývat pravým jménem a skončilo to plíživé zavádění cenzury?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Pavilon Bohemia na Šibeničním vrchu prochází obnovou

7:17 Ústí nad Labem: Pavilon Bohemia na Šibeničním vrchu prochází obnovou

Oblíbené výletní místo na Šibeničním vrchu prochází postupnou revitalizací, která potrvá až do příšt…