Praha: Korunovační ulice se v sobotu otevře pro veškerou dopravu

07.12.2016 16:00 | Zprávy

Od 5. července probíhá v Korunovační ulici kompletní rekonstrukce mostu a přilehlých komunikací. Jedná se o velmi koordinačně náročnou stavbu, neboť v dané lokalitě působí řada správců poduličních sítí. Mimo Technické správy komunikací hl. m. Prahy se jedná například o Pražskou plynárenskou, Pražskou Vodohospodářskou Společnost, anebo Pražskou teplárenskou. Doprava se na komunikaci vrátí již tuto sobotu, kompletní práce by pak zhotovitelé měli ukončit nejdéle do 20. prosince.

Praha: Korunovační ulice se v sobotu otevře pro veškerou dopravu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pohled na Prahu

„Plním slib, který jsem dal Pražanům. Korunovační ulici otevřeme v předstihu, a to v režimu předčasného užívání, nejdéle do sobotního rána 10. prosince. Přesnou hodinu otevření ale budeme schopni sdělit až v pátek, kdy bude obnoveno vodorovné dopravní značení a dodavatel začne demontovat dočasné značení,“ uvedl náměstek pro dopravu a sport Petr Dolínek a dodal: „Otevřením Korunovační ulice ulevíme zejména dopravní situaci v Praze 6, tím zde ale práce nekončí. Některá dopravní opatření, která se uplatnila v průběhu rekonstrukce, se osvědčila, proto nyní prověříme jejich smysluplnost i za normálního provozu. Velice děkuji všem Pražanům za jejich trpělivost. Také bych chtěl poděkovat všem zhotovitelům, kteří udělali maximum pro zkrácení výstavby tak, že neutrpěla kvalita provedené práce.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Volby

Napadlo vás, že lidí koukají víc do budoucnosti než minulosti? A divíte se? Kdybyste si vedli líp a vedlo se i líp většině lidí, což za vaší vlády nenastalo, nemyslíte, že byste byli u vlády zas?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Vánoční polévka se bude opět rozdávat pod vánočním stromem

19:06 Kroměříž: Vánoční polévka se bude opět rozdávat pod vánočním stromem

V posledním předvánočním týdnu bude opět pro zájemce připravená tradiční vánoční polévka.