Praha na 23. ročníku veletrhu MIPIM 2012 chybět nebude

05.03.2012 15:43

Již posedmnácté Praha nebude chybět na prestižním veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí MIPIM. Jeho 23. ročník se ve Festivalovém paláci francouzského Cannes uskuteční od 6. do 9. března. Jako hlavní spoluvystavovatelé se společně s Prahou představí přední developerské společnosti CENTRAL GROUP a UNIBAIL-RODAMCO.

Praha na 23. ročníku veletrhu MIPIM 2012 chybět nebude
Foto: Hans Štembera
Popisek: Žižkovský vysílač
reklama

Úspěšná pražská architektura bude na stánku Prahy reprezentována také v podobě projektu Main Point Karlín, který byl mezinárodní odbornou porotou vybrán mezi trojici finalistů prestižních cen MIPIM AWARDS 2012 v kategorii administrativních staveb. Jádrem doprovodného programu bude recepce „Meeting Prague“ pod záštitou primátora Bohuslava Svobody. K příjemné atmosféře pražského stánku přispějí tradičně Pivovary Staropramen.

Praha je inovativním, pro investory stabilním a dynamickým městem, jež si dlouhodobě udržuje vysoké hodnocení od renomovaných zahraničních ratingových agentur. Tradiční a kontinuální prezentace Prahy na takto prestižním, mezinárodním veletrhu má za cíl podpořit vnímání Prahy jako otevřeného města s výrazným ekonomickým a lidským potenciálem, výhodnou strategickou polohou a investorskou přitažlivostí. Účast hlavního města na veletrhu je také vhodnou příležitostí k upevňování kontaktů a seznámení se s nejnovějšími trendy ve světě.

Tradiční setkání na stánku hl. m. Prahy pod záštitou primátora Bohuslava Svobody „Meeting Prague“ se uskuteční ve středu 7. března od 14 hodin. Jako doplněk bude na stánku po celou dobu konání veletrhu pro zájemce k dispozici kromě klasických on-line aplikací k územnímu plánování také aktualizovaná cenová mapa stavebních pozemků v Praze pro rok 2012.

Společně s Prahou se na veletrhu MIPIM představí hlavní spoluvystavovatelé  - přední developerské společnosti CENTRAL GROUP a UNIBAIL – RODAMCO a vedlejší partner -  letošní finalista prestižní architektonické soutěže MIPIM Awards společnost PSJ INVEST.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Magistrát hl.m. Prahy
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kávový^Liberec má své hrnečky

18:05 Kávový^Liberec má své hrnečky

Oddělení cestovního ruchu má nový propagační předmět, který vyzdvihuje unikátnosti Liberce.