Praha opět podpoří projekty v rámci programu „Cesta ke vzdělání“

05.03.2014 14:09 | Zprávy

Nadační fond Cesta ke vzdělání vyhlašuje 6. výzvu k podání žádostí o příspěvek v rámci Grantového programu „Cesta ke vzdělání 2014“.

Praha opět podpoří projekty v rámci programu „Cesta ke vzdělání“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pohled přes Vršovice na Pražský hrad

Nadační fond Cesta ke vzdělání, jehož zřizovatelem je Hl. m. Praha, již po šesté poskytuje možnost pražským školám, jejich žákům, studentům i pedagogům požádat o nadačních příspěvek na realizaci jejich projektů. Grantový program „Cesta ke vzdělání 2014“, který schválila správní rada fondu, je mimo jiné zaměřen na podporu účasti nadaných žáků pražských středních škol a studentů vyšších odborných škol a konzervatoří na zahraničních stážích, soutěžích, festivalech, přehlídkách či konferencích.

„Hlavní město Praha se snaží podporovat talentované žáky, kteří v Praze studují. Jednou z podob této podpory je také Nadační fond Cesta ke vzdělání, jenž každoročně pomáhá uskutečnit nejrůznější projekty zaměřené na mezinárodní spolupráci i účast na prestižních domácích a zahraničních soutěžích. Prostřednictvím tohoto fondu naše město motivuje školy, studenty ale i pedagogy k rozvoji jejich potenciálu,“ uvedl primátor hl. m. Prahy Tomáš Hudeček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Magistrát hl.m. Prahy

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Elektro automobily

Že jsou předražené se shodneme. Ale co s tím? To, že to jako politik budete jen říkat je podle mě žalostně málo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov má na webu chytrého AI asistenta

10:46 Přerov má na webu chytrého AI asistenta

Webové stránky města Přerova prošly významnou inovací. Nově je na nich k dispozici unikátní AI chatb…