Přerov: Vlajka s orlicí připomene misi bratrů na Velkou Moravu

04.07.2020 17:33 | Zprávy
autor: PV

Den příchodu slovanských věrozvěstů svatého Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu si přerovská radnice připomene už tradičně vyvěšením moravské vlajky.

Přerov: Vlajka s orlicí připomene misi bratrů na Velkou Moravu
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

Poprvé byla vlajka v Přerově vyvěšena v roce 2016, od té doby se už stává tradicí, že 5. července vlaje přímo před oknem kanceláře primátora. Také letos se radní rozhodli, že se tímto krokem připojí ke stovkám měst a obcí, které si tak připomínají význam Moravy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Nemyslíte, že tohle může být konec Motoristů?

Dobrý den, asi budete hájit Macinku, ale přesto se zeptám, zda vám jeho jednání s prezidentem včetně těch jeho SMS přijdou v pořádku? Nemyslíte, že vám celá ta kauza kolem jmenování Turka přerůstá přes hlavu a jen vás poškozuje? Nebo myslíte, že Vám přinese nějaké politické body?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Budoucí prvňáčci půjdou k zápisu už v únoru

13:43 Jihlava: Budoucí prvňáčci půjdou k zápisu už v únoru

Zápisy do prvních a přípravných tříd základních škol zřizovaných městem se uskuteční 6. a 7. února 2…