Přerované se mohou setkat s primátorem a mluvit z očí do očí

25.08.2017 11:26 | Zprávy
autor: PV

Setkání primátora Přerova Vladimíra Puchalského s občany je naplánováno na pondělí 11. září – tradičně od 16 hodin v Galerii města Přerova.

Přerované se mohou setkat s primátorem a mluvit z očí do očí
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

Lidé mohou přijít říct prvnímu muži radnice, co se jim líbí nebo naopak nelíbí, jaké problémy řeší, nebo co by se podle nich mělo změnit, aby Přerov vzkvétal. Primátor se s občany setkává pravidelně vždy jednou za tři měsíce a celá řada podnětů, která z tohoto setkání vzešla, byla nejen zaznamenána, ale i vyřešena

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náchod: In-line dráha u ZŠ T. G. Masaryka prošla opravou

20:33 Náchod: In-line dráha u ZŠ T. G. Masaryka prošla opravou

Město Náchod dokončilo opravu povrchu in-line dráhy na sportovišti za Základní školou T. G. Masaryka…