Příbram: Aquapark po předběžných tržních konzultacích

15.01.2022 11:28 | Tisková zpráva
autor: PV

Rekonstrukce aquaparku se plánuje několik let. Původní „velký“ projekt byl upraven, byly vypořádány připomínky veřejnosti, proběhly předběžné tržní konzultace a nyní zastupitelé projednají maximální možnou nabídkovou cenu díla.

Příbram: Aquapark po předběžných tržních konzultacích
Foto: Honza Groh
Popisek: Václavské náměstí v Příbrami

Příbramský aquapark je ve stavu, kdy není možné jeho rekonstrukci dále odkládat. „Na základě zprávy ředitele Sportovních zařízení Příbram je jasné, že bez připravené rekonstrukce není možné aquapark dále provozovat. Počet nutných oprav se neustále navyšuje, opravy jsou stále komplikovanější což se projevuje i v ekonomické stránce. Projekt rekonstrukce je upraven, vydaná jsou všechna potřebná povolení a posledním krokem je vyhlášení výběrového řízení na dodavatele stavby. Podle předběžných tržních konzultací je potřeba, s ohledem na současnou situaci, zvýšit limitní částku, za kterou by měly být předloženy nabídky na rekonstrukci. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Radnice zahájí opravu chodníků

10:44 Kroměříž: Radnice zahájí opravu chodníků

Město začne opravovat chodníky v ulicích Kazimíra Rudého a Čs. Armády. Postará se o to společnost Kr…